Sistem Çeşitleri

 

Sistem çeşitleri ile oynanan maçlarda daha fazla kazanma şansı olduğu gibi kazanç miktarı da oldukça fazla artmaktadır. Sistem oynayan kişilerin en büyük sorunlar ise sistem kuponlarının tutarlarının fazla olduğu yönündedir. Fakat akıllı bir maç sistemi yapılır ve gerektiği kadar maç yazılırsa kupon fiyatları hiç de fazla olmadığı gibi kazanımlar da son derece yüksek olmaktadır. Sistem çeşitleri olarak karşımıza şu şekilde bir sıralama çıkmaktadır.

Sistemli Oynayan Kazansın

  • Sistem 1; bu en basit ve en çok yapılan sistem çeşididir. Bu sistem çeşidi için ilk olarak kuponda 1, 2 veya daha fazla banko maç seçilir ve diğer maçlar alta yazılır. Seçilen her maç içinde belirli miktarda para yatırılır. Sistem bahis için Bahsine‘ye  tıklayınız
  • Sistem 1-9; Bu sistemde de bir tane banko maç seçilir ve altına 9 tane maç eklenir. Buradaki kupon tutarı normalden daha fazla olmaktadır.
  • Sistem 2-3; bu kuponda da maçın ilk yarısı ve ikinci yarısı ayrı şekillerde oynanmaktadır. İlk yarı ve maç sonucu skoru hakkında 3 maç oynanmalıdır.
  • Sistem 3-4-5; bu sistemde 5 maç bulunmaktadır. Sistem çeşitleri arasındaki bu kuponda banko seçilmez ve sistem alanından 3-4-5 seçilir ve kupon hazırlanmış olur. Dikkat edilmesi gereken nokta ise MBS 3 seçilmesi gerekir. Eğer MBS 4 seçilirse bu kupon yatırılmaz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Nedir? başlıklı makalemizde Bitcoin ve Bitcoin Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.