Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’ten Şok Açıklama!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’ten Şok Açıklama!

Şenol Güneş, Çaykur Rizespor maçı sonrasında bazı dikkat çekici açıklamalar yaptı. Tecrübeli teknik direktör; oyun kalitesi bakımından yükselmesi gerektiklerini ifade ederek, kendi takımını eleştirdi.

Yaptığı Özeleştiri ile Dikkat Çekti

Şenol Güneş; ‘’Destek ve ilgiye teşekkür ediyorum ama benden çok ilginin sahadaki oyuncularda olmasını istiyorum. Seyirci-taraftar-oyuncu ilişkisinin daha iyi olmasını bekliyordum. Bu takıma destek veren, moral veren taraftar. Bunlar yanlış yapsalar da doğru yapsalar da bizim oyuncumuz. Sahadaki oyunun güzel olması ve sonucun iyi olması gerekiyor tabii ki. Mağlubiyetten sonra herkes üzülür, biz işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bugün sonuç iyiydi. Oyunun başında Rize de biz de hırslı başladık. Oyun kalitesi olarak daha iyi olmamız gerekiyor.’’ Diyerek dikkat çekti.

Eksikleri Olduğunu Kabul Etti

Şenol, konuşmalarına şu sözlerle devam etti: ‘’ Eksiklerimiz var, pozisyon veren takım olma açısından hatalarımız var. Sarı kart sebebiyle hiçbir oyuncuyu kaybetmek istemiyorduk. Medel’i hafif sakatlığı vardı ve kart sebebiyle dinlendirmek istedik. Caner de aynı şekilde. Mustafa sakatlıktan dolayı fiziksel dalgalanmalar geçirdi. Bu maçta goller olumluydu, tempo açısından orta sahada eksik kaldık. Mustafa iyiydi, olumluydu, iyi çalışıyor. Şans faktörünü iyi değerlendirdi. Gökhan Töre o darbeden sonra çıkabilirdi; devam etti. Sonradan oyun temposunu kaybetti. Umarım ciddi bir şey olmaz.’’ Diyerek konuşmalarını tamamladı.

Bir önceki yazımız olan Bursaspor'un Gözdesi Titi Göztepe'ye Transfer oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.