Şenol Güneş Beşiktaş’ı Bırakıyor mu?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Takım’ın çalıştırıcısı olarak seçildi. Bu durumun duyulmasının ardından Beşiktaş’ı bırakacağına dair ortaya çıkan söylemler hakkında da açıklamalarda bulundu.

Şenol’dan Şaşırtıcı İfadeler!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kazansana Bursaspor maçından sonra A Milli Takım iddialarıyla alakalı oldukça ciddi açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan resmi bir teklif olmadığının altını çizdi. Bunun yanı sıra sezon sonuna kadar Beşiktaş’ta kalmak istediğinin de üzerinde durdu. Pasgol giriş ve Pasgol destek adreslerine ulaşmak için tıklayın!

Güncel Giriş

Teknik Adam Şenol Güneş Kovuldu mu?

Bahsine Beşiktaş ile olan sözleşmesi sezon sonuna kadar olan Bahsine Şenol Güneş, yeni sözleşme teklifi almadığının da altını çizdi. Sözlerine: ”Beşiktaş Kulübü beni kovmadı, görevime de son vermedi, ben ne olursa olsun burada kalmak istiyorum. Beşiktaş ile anlaşır mıyım? Teklif gelsin, iyi teklif, anlaşırım. ” ifadelerini kullandı. Güneş: ”Milli takım ve kulüp takımını birlikte çalıştırmanın doğru olmadığını yine düşünüyorum, o düşüncem geçerli. Bayşanslı Şu anda öyle bir şey yok, geçerli olan bir şey yok. Yeni idda kupon sorgulama! Lucescu var bir antrenör, ben de buranın mukaveleli antrenörüyorum. Nasıl olacak? Bahis forum siteleri‘ne ulaşmak için tıklayın! Teklif var deniyor, bana da geliyor ama bir resmiyet olması lazım. 3 senelik teklif de var diyorlardı. Yıldırım Bey orada, federasyon orada, Fikret Bey burada. Mukavelem devam ediyor mu? Nasıl gideceğim ben? Barcelona istiyor, nasıl gideceğim?” şeklinde konuştu. Sözlerine: Pasgol sitesi kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir. ”Antalya maçı öncesinde iddaa kodları istifam yok. Öyle söyleyen arkadaşlar varmış gazetecilere, bana söylemediler. Ben sonuna kadar burada kalmak için uğraşırım.  Kovsalar gitmem dedim, istifa mı edeceğim? Nasıl oluyor bu? ” şeklinde devam etti. Güvenilir Bahsine sitesine üye olmak için tıklayın.

Milli Takım için Resmi Teklif Gelmemiş!

Deneyimli teknik adam Şenol Güneş sözlerine şu şekilde devam etti: Tudorbet  ”Gideceksem Beşiktaş’tan, milli takıma giderim’ dedim. Milli Takım’ı sezon sonunda mukavelem bittiği zaman isterim ama bitmeden istemem.  Kovulmayı beklemiyorum. Kalmak için her şeyi yapacağım. Bu takımın başarılı olması için çalışıyorum. Bahsine Çok mutluyum, ben böyle taraftar sevgisi görmedim. Trabzonspor’da da alıştım, burada da mutluyum. Bunları farklı yere çekmeye çalışmayın.” Şeklinde sözlerini sonlandırdı. Bahsine güncel giriş için tıklayın!

Bir önceki yazımız olan Eskişehirspor Transfer Yasağını Kaldırmak İstiyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.