Şenol Güneş Beşiktaş’ı Bırakıyor mu?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Takım’ın çalıştırıcısı olarak seçildi. Bu durumun duyulmasının ardından Beşiktaş’ı bırakacağına dair ortaya çıkan söylemler hakkında da açıklamalarda bulundu.

Şenol’dan Şaşırtıcı İfadeler!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçından sonra A Milli Takım iddialarıyla alakalı oldukça ciddi açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan resmi bir teklif olmadığının altını çizdi. Bunun yanı sıra sezon sonuna kadar Beşiktaş’ta kalmak istediğinin de üzerinde durdu.

Teknik Adam Şenol Güneş Kovuldu mu?

Beşiktaş ile olan sözleşmesi sezon sonuna kadar olan Şenol Güneş, yeni sözleşme teklifi almadığının da altını çizdi. Sözlerine: ”Beşiktaş Kulübü beni kovmadı, görevime de son vermedi, ben ne olursa olsun burada kalmak istiyorum. Beşiktaş ile anlaşır mıyım? Teklif gelsin, iyi teklif, anlaşırım. ” ifadelerini kullandı. Güneş: ”Milli takım ve kulüp takımını birlikte çalıştırmanın doğru olmadığını yine düşünüyorum, o düşüncem geçerli. Şu anda öyle bir şey yok, geçerli olan bir şey yok. Lucescu var bir antrenör, ben de buranın mukaveleli antrenörüyorum. Nasıl olacak? Teklif var deniyor, bana da geliyor ama bir resmiyet olması lazım. 3 senelik teklif de var diyorlardı. Yıldırım Bey orada, federasyon orada, Fikret Bey burada. Mukavelem devam ediyor mu? Nasıl gideceğim ben? Barcelona istiyor, nasıl gideceğim?” şeklinde konuştu. Sözlerine: ”Antalya maçı öncesinde istifam yok. Öyle söyleyen arkadaşlar varmış gazetecilere, bana söylemediler. Ben sonuna kadar burada kalmak için uğraşırım.  Kovsalar gitmem dedim, istifa mı edeceğim? Nasıl oluyor bu? ” şeklinde devam etti.

Milli Takım için Resmi Teklif Gelmemiş!

Deneyimli teknik adam Şenol Güneş sözlerine şu şekilde devam etti:  ”Gideceksem Beşiktaş’tan, milli takıma giderim’ dedim. Milli Takım’ı sezon sonunda mukavelem bittiği zaman isterim ama bitmeden istemem.  Kovulmayı beklemiyorum. Kalmak için her şeyi yapacağım. Bu takımın başarılı olması için çalışıyorum. Çok mutluyum, ben böyle taraftar sevgisi görmedim. Trabzonspor’da da alıştım, burada da mutluyum. Bunları farklı yere çekmeye çalışmayın.” Şeklinde sözlerini sonlandırdı.

Bir önceki yazımız olan Eskişehirspor Transfer Yasağını Kaldırmak İstiyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.